Тел: (048)707-02-50 | Email: vp-buvr@ukr.net

ВП "Причорноморський центр водних ресурсів та грунтів"
Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор'я та нижнього Дунаю
Державне агентство водних ресурсів України

Третє засідання Дністровської Комісії


У Кишиневі 28-29 жовтня відбулося третє засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер.

Комісія зі сталого використання і охорони річки Дністер (Дністровська Комісія) була створена в рамках Договору про співпрацю в сфері охорони і сталого розвитку басейну річки Дністер між Урядом Республіки Молдова і Кабінетом Міністрів України, підписаного 29 листопада 2012 р в Римі. Договір стосується практично усіх аспектів, щодо питань річкового басейну, за винятком навігації і гідроенергетики і спрямований на зміцнення і розширення співпраці між Республікою Молдова і Україною, розпочатого ще в 1994 році.

Засідання пройшло під співголовуванням заступника Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Михайла Хорєва та державного секретаря Міністерства охорони довкілля Республіки Молдова Іорданки-Родіки Іорданов.

Від Державного агентства водних ресурсів України участь у роботі Комісії взяли в. о. Голови Агентства Олексій Кузьменков, начальник відділу моніторингу поверхневих вод та меліорованих земель Марія Шпанчик, головний спеціаліст відділу забезпечення водними ресурсами Наталя Харченко, а також начальник Дністровського БУВР Роман Михайлюк.

У результаті дводенних обговорень та дискусій Україна та Республіка Молдова дійшли спільних домовленостей у сфері сталого використання і охорони річки Дністер.

Наступне, четверте засідання Комісії зі сталого використання і охорони річки Дністер, домовилися провести восени 2022 року в Україні, у м. Івано-Франківську.